Jak już Was informowaliśmy, Kevin Holland (20-5) został zarażony koronawirusem i wypadł z walki z Jackiem Hermanssonem (21-5), do której miało dojść 5 grudnia na UFC on ESPN 19. Organizacja Ultimate Fighting Championship na Twitterze podała informację, że Amerykanin wystąpi tydzień później i już na UFC 256 zmierzy się z Ronaldo Souzą (26-8).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kevin „Trailblazer” Holland trafił do UFC po pokonaniu Willa Santiago (9-7) na gali z cyklu Dana White’s Contender Series. W tym roku stoczył już cztery zwycięskie pojedynki. W ostatnim boju na UFC on ESPN+ 39 poddał Charliego Ontiverosa (11-7).

Ronaldo „Jacare” Souza jest prawdziwym weteranem mieszanych walk. W swojej bogate karierze stoczył ponad 30 pojedynków. Polskiej publiczności może być znany z walki z naszym rodakiem Janem Błachowiczem (27-8), z którym przegrał na punkty na UFC on ESPN+ 22. Brazylijczyk pierwotnie na UFC 256 miał się spotkać z Marvinem Vetorrim (15-3-1), ale ostatecznie ten zastąpi Kevina Hollanda i zawalczy ze wspomnianym już Jackiem Hermanssonem na UFC on ESPN 19.

Gala UFC 256 odbędzie się 12 grudnia w Las Vegas. 

Zobacz także: Anthony Smith zabrał głos po zwycięstwie nad Devinem Clarkiem

źródło: mmajunkie.com