134. edycja Cage Warriors rozegra się w stolicy Anglii – Londynie. Do rozpiski dopisano właśnie konfrontację Łukasza Kopery – który wchodzi na zastępstwo – z Georgem Hardwickiem. Zawodnicy zmierzą się w umownym limicie do 161 funtów.

Łukasz Kopera (10-6) w ostatnich latach związany był z rosyjską organizacją ACA, jednakże to, co dzieje się aktualnie za naszą wschodnią granicą, spowodowało, iż wszyscy zawodnicy z teamu Shocker MMA, rozwiązali z nimi umowy. Chwilę później pojawiła się wiadomość, iż Polak podpisał kontrakt z nowym pracodawcą.

Zobacz także: Łukasz Kopera nowym nabytkiem organizacji Cage Warriors

Jego debiut pod sztandarem brytyjskiej organizacji będzie miał miejsce 18 marca. Stanie wówczas w szranki z legitymującym się zawodowym rekordem 8-1, Georgem Hardwickiem.

„Danilo Belluardo niestety musiał wycofać się z Cage Warriors 134. George Hardwick zmierzy się teraz z Łukaszem Koperą w umownym limicie! Kto opuści Londyn jako zwycięzca?”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Hardwick aktualnie może pochwalić się serią czterech wygranych. Po raz ostatni wystąpił w październiku minionego roku, gdy podczas gali z numerem 129, skrzyżował rękawice z naszym sąsiadem zza południowej granicy, Jakubem Dohnalem (9-2) i nie dając mu rozwinąć skrzydeł, poddał przed końcem drugiej odsłony.

Źródło: Twitter/Cage Warriors