Reprezentantka DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała, Marta Waliczek, znalazła już nowego pracodawcę. Polka weźmie udział w turnieju wagi muszej organizacji PFL, o czym sama poinformowała w swoich mediach społecznościowych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Marta Waliczek (6-5) w ostatnich latach związana była chociażby z czesko-słowackim OKTAGON MMA, czy francuskim Ares FC, a teraz przyszła pora na podbój Professional Fighters League. Pierwszy pojedynek pod szyldem nowego pracodawcy będzie miał miejsce 24 marca, podczas gali w Anglii, a konkretniej w Newcastle. Póki co nie podano do publicznej wiadomości, kto będzie jej rywalką – ona sama posiada już jednak takową wiedzę, w związku z czym rozpoczyna przygotowania.

Zobacz także: Nowy termin walki Karoliny Sobek. Polka weźmie udział w głównym turnieju PFL

„Wadera” podejdzie do rywalizacji po wygranej, której doświadczyła w listopadzie minionego roku. Na Qadya MMA 2 zmierzyła się z Brazylijką, Raylą Nascimento (9-9) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężyła na kartach sędziowskich. Wróciła tym samym na właściwe tory po wcześniejszej serii dwóch przegranych.

Źródło: Instagram/Marta Waliczek