Przedstawiciele organizacji Bellator MMA nie zwalniają tempa, ogłaszając szczegóły dotyczące kolejnego wydarzenia! 301. edycja rozegra się 17 listopada w Chicago, a w rozpisce znalazły się dwie walki o pas. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Choć od pewnego czasu mówi się o wykupieniu amerykańskiej promocji przez innego inwestora, póki co nic nie wskazuje na to, że zamierzają oni zniknąć z rynku. Raz po raz ogłaszają bowiem kolejne gale, które zapowiadają się naprawdę dobrze. Podczas jubileuszu zobaczymy chociażby aż cztery mistrzowskie pojedynki!

Zobacz także: Aż cztery mistrzowskie walki na Bellator 300!

To jednak nie wszystko. Następna, 301. edycja przyniesie nam natomiast dwie kolejne rozgrywki o pas. Jako główne danie tego wydarzenia zobaczymy potyczkę na szczycie kategorii półśredniej. Wciąż niepokonany Yaroslav Amosov podejmie niebezpiecznego Jasona Jacksona. Sergio Pettis stanie natomiast w szranki z Patchy Mixem.

Ponadto, w klatce pojawią się wówczas także półfinaliści tegorocznego Grand Prix rozgrywanego w ramach kategorii lekkiej. Patricky Pitbull skrzyżuje rękawice wraz z Alexandrem Shabliym.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Bellator MMA (@bellatormma)

Źrodło: Instagram/Bellator MMA, fot. Evan Treacy/INPHO/Shutterstock