Złej krwi na linii Tomasz Narkun – Ibragim Chuzhigaev nie brakuje. Żaden z nich nie przepuści okazji, by dopiec drugiej stronie. Znalazła się organizacja, która chciałaby doprowadzić do rewanżu. 

Ibragim Chuzhigaev (18-5) z przytupem wszedł do największej polskiej organizacji MMA – KSW, i już w debiucie sięgnął po mistrzowskie trofeum kategorii półciężkiej. Pas zdołał obronić dwukrotnie, pokonując Ivana Erslana (13-3) oraz Bogdana Gnidko (10-1).

Kontrakt został już wypełniony, a występujący pod flagą Turcji zawodnik ogłosił, iż póki co rozstaje się z prowadzoną przez Macieja Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego organizacją. Przy okazji podszczypał także byłego przeciwnika, któremu odebrał trofeum – Tomasza Narkuna (19-6).

Zobacz także: Ibragim Chuzhigaev odchodzi z KSW. Przy okazji obrywa się Narkunowi

Jak wiadomo, Narkun obecnie związany jest Seaside BattleS MMA, które organizuje wydarzenia na nieco mniejszą skalę. Mimo wszystko chcieliby ściągnąć do swoich szeregów kolejną gwiazdę, proponując Chuzhigaevowi rewanż.

„Ibragim Chuzhigaev opuszcza KSW i mówi, że „da jeszcze w twarz Narkunowi”! Może zrobimy to na SBS 5? Chuzhigaev vs Narkun II? 11.05.2024, Szczecin. Chcecie tego?”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Narkun obecnie może pochwalić się serią dwóch zwycięstw, które zgarnął pod sztandarem właśnie SBS. Kilka dni temu ekspresowo pokonał Jussi’ego Halonena (9-13), a kilka miesięcy wcześniej rozbił Antonio Zovaka (9-7).

Źródło: Instagram/SBS, fot. KSW