Mistrzyni wagi muszej francuskiej organizacji Ares FC trafiła do UFC. Ivana Petrovic podpisała kontrakt z amerykańskim promotorem, o czym poinformował na swoich social mediach jej były już pracodawca.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ivana Siric Petrovic (6-0) wywalczyła sobie kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. Reprezentująca Norwegię zawodniczka najwyraźniej przypieczętowała umowę z nowym pracodawcą wygrywając w obronie pasa mistrzowskiego Ares FC z naszą rodaczką, Eweliną Woźniak (7-2). Panie zmierzyły się ze sobą dwa tygodnie temu na gali w Paryżu. Petrovic zdominowała Polkę w parterze i poddała ją w czwartej rundzie starcia duszeniem zza pleców. Wideo z tego zakończenia znajdziecie TUTAJ.

O tym, że pas Ares FC w wadze muszej pozostaje aktualnie zwakowany, a jego ostatnia właścicielka zmienia barwy, poinformowano wczoraj w mediach społecznościowych francuskiej organizacji:

Petrovic ma na swoim koncie wygrane z trzema Polkami – przed Woźniak pokonała też Martę Waliczek, niejednogłośną decyzją sędziów, a w debiucie dla francuskiej organizacji – odprawiła ciosami Dorotę Norek. Norweżka może poszczycić się nieskazitelnym rekordem 6-0. Cztery ostatnie walki stoczyła pod szyldem Ares FC. Poza pojedynkiem z Waliczek Ivana przyzwyczaiła swoich fanów do kończenia rywalek przed czasem – zarówno przez poddania, jak i przez nokauty.

źródło: Twitter/Ares FC