Po półrocznej przerwie, ranking polskich zawodników naszej redakcji powraca.

Niezmiernie miło nam poinformować, że po ponad półrocznej przerwie powrócił nasz ranking polskich zawodników MMA!

Ranking można podejrzeć pod tym linkiem.

Przypominamy, że lista uwzględnia zawodników, którzy w ciągu ostatniego roku stoczyli przynajmniej jeden pojedynek. Jeśli zawodnik był nieaktywny przez okres dłuższy niż rok – został usunięty z rankingu.

Z najważniejszych zmian, dotychczasową pozycję lidera w kategorii koguciej Sebastiana Przybysza zajął jego ostatni oprawca – Jakub Wikłacz. Również w kategorii bez podziału na dywizje wagowe doszło do tej samej zmiany.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W kategorii półśredniej zadebiutował Marcin Bandel, który od czasu ostatniej aktualizacji zdobył cenne zwycięstwo oraz pas organizacji Brave. W dywizji średniej natomiast, od początku istnienia naszego rankingu nastąpiła zmiana na fotelu lidera. Dotychczas piastujący zaszczytne, pierwsze miejsce Krzysztof Jotko ustąpił swoją pozycję na rzecz Michała Oleksiejczuka, który dwukrotnie w ostatnich występach zwyciężał przez nokauty w nowej dla siebie kategorii wagowej.

Również we wspomnianym wcześniej P4P – Marcin Bandel zajął siódme miejsce, a Mateusz Rębecki zamienił się miejscem z Danielem Rutkowskim.

Chwilowo zrezygnowaliśmy z kategorii P4P kobiet, która powróci na stronę w lutym.

Materiał powstał we współpracy z partnerem