Cezary Oleksiejczuk stoi teraz przed obroną mistrzowskiego trofeum FEN-u, a potem… No właśnie, o jego przyszłości opowiedział nam nieco starszy brat – Michał, zdradzając, iż pracują nad kontraktem z dużą, zagraniczną organizacją. 

Legitymujący się zawodowym rekordem 8-2, Cezary Oleksiejczuk, to obecnie uznawany przez wielu jeden z większych talentów nad Wisłą. Dzierży on mistrzowski pas organizacji Fight Exclusive Night, który przyjdzie mu bronić przy okazji najbliższego wydarzenia. 

Zobacz także: FEN 40 odbędzie się w Ostródzie. Poznaliśmy datę i pierwsze zestawienia

Wygląda na to, że Oleksiejczuk Team rozpoczął już pracę nad tym, by Cezary w niedalekiej przyszłości wylądował w dużej, zagranicznej federacji. O wszystkim opowiedział nam jego starszy brat – Michał. 

Jeśli chodzi o Czarka, to pracujemy nad tym, żeby dostał się do dużej federacji zagranicznej. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale wydaje mi się, że to kwestia czasu, kiedy dowiemy się, czy nam się to uda czy nie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Francuski Ares FC, Cage Warriors czy Bellator MMA – poza najlepszą, światową ligą, jaką niewątpliwie jest UFC, różnego rodziaju organizacje w ostatnim czasie często sięgają po usługi polskich zawodników. Czy Cezary będzie kolejnym, który gdzieś tam dołączy. Czas pokaże, jaką ścieżkę finalnie obierze.