Mamy coś dla wszystkich fanów zeńskich mieszanych sztuk walki! Jak informuje Marcel Dorff – powołując się na Carlosa Legaspiego – trzeciego grudnia ma dojść do konfrontacji Tracy Cortez z Amandą Ribas.

Tracy Cortez (10-1) dołączyła do amerykańskiego giganta po zwycięstwie w jednej z edycji Dana White’s Contender Series. Jak dotąd wchodziła do klatki UFC czterokrotnie, pokonując wszystkie postawione na jej drodze przeciwniczki. Po raz ostatni widziana była w akcji, w maju bieżącego roku. Podczas UFC 274 skrzyżowała rękawice z Melissą Gatto (8-1-2), którą finalnie jednogłośnie pokonała na kartach sędziowskich, zadając jej tym samym pierwszą przegraną w zawodowstwie. Teraz okazuje się, że do akcji powróci już na początku grudnia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Amanda Ribas (11-3) natomiast podejdzie do tej rywalizacji po porażce, której doświadczyła w maju. Mierząc się z Katlyn Chookagian (18-4) ostatecznie jej uległa, przegrywając przez niejednogłośną decyzję sędziów. Wcześniej zaś wychodziła zwycięsko z potyczki ze swoją krajanką – Virną Jandirobą (18-3).

Źródło: Twitter/Marcel Dorff