Paul Craig nie pozostawił tym razem decyzji w rękach sędziów, udanie rewanżując się „Shogunowi”, ubijając rywala ciosami w parterze już na początku drugiej rundy.

Runda 1:

Wysokie kopnięcie Paula Craiga, po chwili noga zawodnika ze Szkocji powędrowała w kierunku korpusu rywala. Lowkick Mauricio Ruy. Kolejne kopnięcia w wykonaniu Craiga, najpierw wysokie, po chwili w tułów. Szarża ciosami prostymi w wykonaniu Brazylijczyka, po której ustawił przeciwnika na siatce. Presja wywierana przez legendarnego „Shoguna”, kopnięcia ze wstecznego po stronie Craiga. Udane dynamiczne sprowadzenie w wykonaniu Paula. Szkot próbował utorować sobie pozycję boczną, jednak rywal skutecznie mu to uniemożliwiał, był nawet w stanie powrócić do stójki. „Shogun” wstał, jego głowa znajdowała się jednak w uchwycie. Po chwili, rywal ponownie sprowadził walkę do parteru, tym razem jednak Rua sprawniej wstał. Krótki lewy Craiga mający na celu utorowanie sobie sprowadzenia walki do parteru, co udanie uczynił. Próbując wstać, Brazylijczyk oddał plecy, po chwili zdołał jednak odwrócić pozycję i to on sprowadził oponenta do parteru, znajdując się z góry. Kilka ciosów spuszczonych z góry przez Mauricio Ruę, koniec pierwszej rundy.

Runda 2:

Craig rozpoczął od niskiego kopnięcia. Rua odpowiedział krótkim lewym prostym. Kolejny lowkick w wykonaniu Paula. Brazylijczyk wywierał presję, ustawiając przeciwnika na siatce, skąd jednak Szkot nie pozostawał dłużny i stale wyprowadzał kopnięcia. Wymiana na krótkie proste ciosy. Wysokie kopnięcie Craiga. Lewy Ruy, odpowiedź prawym rywala. Paul spróbował sprowadzenia pod siatką, w odpowiedź na co, zawodnik z Brazylii podchwycił głowę Craiga, szukając duszenia. Nieskutecznie jednak, finalnie Craig udanie obalił rywala. „Shogun” ponownie oddał plecy, co rywal wykorzystał do poszukania przełożenia ręki pod brodą, po chwili próbując też duszenia buldog. Rua zdołał jednak wyjść z niedogodnej pozycji i powrócić do stójki, nie na długo, gdyż Craig konsekwentnie dążył do parteru. Rozciągnięcie, Mauricio w żółwiu, Paul wyprowadzał mnóstwo ciosów, co finalnie zmusiło sędziego do przerwania pojedynku!

W ten sposób, Paul Craig udanie zrewanżował się przeciwnikowi za remis w pierwszym pojedynku. To drugie zwycięstwo z rzędu odniesione przez zawodnika ze Szkocji.