Aleksandar Rakić po niezbyt interesującym pojedynku, jednogłośnie wypunktował Thiago Santosa.

Runda 1:

Metodyczna presja wywierana przez Aleksandara Rakicia. Próba niskiego kopnięcia w wykonaniu Thiago Santosa, lecz nieudana. Serb odpłacił się rywalowi tą samą akcją, nieco celniej. Pierwsza wymiana, cios za cios, próba kontry serbskiego zawodnika, trenującego w Austrii. Lowkick Aleksandara, krzyżowy na szczękę Brazylijczyka. Prawy Rakicia zachwiał nieco przeciwnikiem. Konsekwentne okopywanie nóg przez Serba. Próba frontalnego kopnięcia po stronie Rakicia. Przechwycone kopnięcie Rakicia, co Brazylijczyk wykorzystał do spuszczenia prawego na głowę rywala. Mocne niskie kopnięcia z obu stron. Ustawianie ciosami, badanie dystansu i wystrzelenie kopnięcia. Dobre uniki z obu stron – na sierpa Santosa i wysokie kopnięcie przeciwnika. Szarża Thiago, nietrafiona, odbił się od siatki.

Runda 2:

Santos plecami na siatce, oddawał lowkickami, zainkasował jednak krótki prosty od przeciwnika. Niskie kopnięcia ze strony Rakicia. Próba nieudolnego superman puncha po stronie „Marrety”. Dobra kombinacja Aleksandara, lewym hakiem i niskim kopnięciem. Dobry krzyżowy na korpus po stronie zawodnika z Brazylii. Wewnętrzny lowkick Rakicia. Szarża Santosa. Podwójne lewe Brazylijczyka. Klincz zapięty przez Serba, walka pod siatką. Obaj wymieniali się krótkimi ciosami prawą ręką na korpus. Kolano „Marrety”, zerwanie uchwytu z ciosami. Dobra kontra Rakicia, próba latającego kolana na zakończenie rundy.

Runda 3:

Thiago Santos mocniej rozpoczął, Rakic odpłacił się dobrymi ciosami. Brazylijczyk bardzo czytelnie i nieroztropnie poszedł po obalenie, które dobrze wybronił i skontrował pod siatką przeciwnik. Dobry lewy Rakicia, skontrowany przez Santosa. Pojedyncze ciosy z obu stron. Niskie kopnięcie „Marrety”. Thiago próbował klinczu, dropkick i krzyżowy Serba. Middlekick zawodnika z Brazylii. Dobry headkick Santosa. Próba sprowadzenia w wykonaniu Aleksandara, lecz nieskuteczna – łokcie spod siatki na głowę w defensywie po stronie „Marrety”. Ciosy barkiem Rakicia, ładna akcja na rozerwaniu z ciosami i wysokim kopnięciem. Walka powróciła na środek oktagonu, lowkick Rakicia. Niecelna obrotówka po stronie Brazylijczyka.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Aleksandara Rakicia jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 30-27.