Brandon Moreno zunifikował i odzyskał pas kategorii muszej. Lekarz nie dopuścił Deivesona Figueiredo do czwartej rundy.

Runda 1:

Szukanie sprowadzenia w wykonaniu Brandona Moreno już od samego początku walki. Deiveson Figueiredo złapał ciasną gilotynę, choć wydawało się, że nie ma ona prawa wejść. Meksykanin zdołał wywinąć się z niedogodnej pozycji i walka powróciła do stójki. Niskie kopnięcie tymczasowego mistrza. Prawy sierpowy doszedł do głowy zawodnika z Brazylii. Frontalne kopnięcie doszło do głowy zawodnika z Meksyku. Middlekick Moreno. Mocny podbródkowy w wykonaniu Figueiredo. 1-2 Moreno, odchylenie i kontra w wykonaniu Deivesona. Klincz złapany przez Brandona, zerwanie dwoma ciosami. Prawy Meksykanina. Prawy sierpowy na korpus w wykonaniu Moreno, niskie kopnięcie aktualnego mistrza. Łokieć na rozerwanie klinczu w wykonaniu Moreno. Celna kombinacja 1-2 Moreno. Lewy zawodnika z Meksyku. Doskonałe sprowadzenie w wykonaniu Moreno. Figueiredo poszedł po skrętówkę! Zabrakło jednak czasu na wykończenie akcji.

Runda 2:

Wymiany bokserskie na początku rundy, z których jednak obronną ręką wyszedł Moreno. Udane sprowadzenie po stronie Brazylijczyka. Krótki cios prawą ręką w wykonaniu Figueiredo. Pojedynek powrócił do stójki, lewy w wykonaniu Moreno. 1-2 Brandona. Cios na korpus po stronie aktualnego mistrza. Przechwycone kopnięcie przez pretendenta do regularnego pasa. Sprowadzenia z obu stron! Żaden zawodnik nie był w stanie utrzymać rywala w parterze! Figueiredo wskoczył do gilotyny! Moreno przetrwał i wyciągnął głowę, znajdując się od razu w gardzie rywala. Ciężko jednak oddychał, co oznaczało, że uchwyt był naprawdę ciasno złapany. Łokcie z obu stron, potężny cios łokciem z góry w wykonaniu Moreno, kilka łokci z pleców po stronie Figueiredo.

Runda 3:

Dwa ciosy na gardę i hak na korpus po stronie Figueiredo. Prawy w wykonaniu Moreno. Niskie kopnięcie Meksykanina. Lewy Brazylijczyka. Prawy sierpowy tymczasowego mistrza, zawodnik z Brazylii złapał klincz, jednak to rywal rozerwał uchwyt ciosem. Wysokie kopnięcie w wykonaniu Figueiredo, mocny cios Moreno! Brazylijczyk reklamował rzekomo nielegalną technikę, jednak sędzia nie reagował, gdyż był to w pełni legalny cios. Mocno rozcięty Brazylijczyk znalazł się w parterze, złapany przez rywala podczas ucieczki. Sędzia ponaglał przeciwnika do pracy, zryw Meksykanina, dobre ciosy wylądowały na głowie aktualnego mistrza. Pedalada z dołu po stronie Brazylijczyka, ciosy z góry Moreno. Doskonała kontrola i zmiana pozycji na boczną po stronie Meksykanina.

Runda 4:

Lekarz wkroczył do akcji i przerwał walkę ze względu na kompletnie zamknięte prawe oko Deivesona Figueiredo.