Po zaciętej bitwie Brendan Allen udanie rewanżuje się Chrisowi Curtisowi.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Runda 1:

Ostrożny początek, pierwszy próbuje atakować Curtis. Kilka wymian, ale szybko zdobywa Allen zdobywa plecy Curtisa. Przygotowuje sobie cierpliwie duszenie, ale wyrywa się z tego Chris Curtis i walka wraca do stójki. Świetna kombinacja ze strony Allena. Dużo pojedyńczych ciosów i kopnięć. Nieco szybszy wydaje się być Brendan Allen. Trafia Curtis w końcówce, ale nie zrobiło to wrażenia na rywalu.

Runda 2:

Od wysokiego kopnięcia rozpoczyna Allen, kilka pojedyńczych ciosów. Dobrze kontroluje dystans. Pierwsza dłuższa kombinacja Curtisa. Odpowiada Allen. Próba sprowadzenia. Trafia Allen, zamroczony jest Curtis. Zdołał to jednak przetrwać. Ponownie dużo wymian kickbokserskich. Odpowiada kontrami Curtis, Allen trafia pojedyńczymi ciosami. Końcowka rundy jednak dla Curtisa. Kilka dobrych akcji bokserskich doszło celu.

Runda 3:

Żaden z zawodników nie chce podjąć większego ryzyka, obaj punktują się dość ostrożnie. Tempo nieco wzrosło, szybszy wydaje się być Brendan Allen, jednak nie pozostaje dłużny Curtis. Chwila przerwy, Allen włożył palec do oka rywalowi, ale ten szybko dochodzi do siebie. I ponownie wymiany uprzejmości w stójce. Curtis próbuję wysokiego kopnięcia. Teraz trafia Chris Curtis, kłopoty ma Allen. Idzie po nogi. Udaje mu się wpiąć za plecy. Nic jednak nie udało mu się wskórać.

Runda 4:

Lepiej zaczął Curtis, tym razem to on trafia częściej pojedyńczymi ciosami. Dużo kombinacje góra-dół, odpowiada Allen. Okopuje wykroczną nogę Curtisa. Jest sprowadzenie na korzyść Allena, ponownie wpina się za plecy, ale rewelacyjnie uniknął niebezpieczeństwa Curtis. Powrót do stójki, trafia prawym Allen. Ale ponownie przenosimy się do parteru, czasu jednak zbyt mało, żeby zakończył to przed czasem Allen.

Runda 5:

Trafia Curtis na początku, wywiera presję. Teraz to on jest szybszy w tych wymianach stójkowych. Dostrzegł to Brendan Allen i obala rywala. Obaj odczuwają już zmęczenie, powrót do stójki. Trafia łokciem Allen. Obaj chcą zakończyć to starcie przed czasem, Curtis wyrzuca ciosy, szuka parteru Allen. Zdobywa plecy przeciwnika. Minuta do końca. Broni się Chris Curtis. Znowu udaje mu się wstać. Latającym kolanem próbuje Allen, wyprowadza ciosy, ale to już jest koniec tego pojedynku.