W jakiej formie aktualnie jest były dominator kategorii półciężkiej – Jon Jones? Tego możemy dowiedzieć się z krótkiego materiału, na którym prezentuje swoją pracę na tarczach.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Luty 2020, UFC 247 – właśnie wtedy po raz ostatni mogliśmy zobaczyć Jona Jonesa (26-1) w oktagonie amerykańskiego giganta. Kilka miesięcy od walki ogłosił, iż wakuje mistrzowski pas wagi do 93 kilogramów, by przejść do najcięższej, królewskiej dywizji. Raz po raz otrzymujemy materiały z treningów siłowych, czy to kondycyjnych, jednakże nadal brak konkretów, związanych z następnym występem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Bony (@jonnybones)

„W tej chwili jestem dokładnie tam, gdzie powinienem być. Jestem podekscytowany, wyobrażając sobie siebie za kilka miesięcy, kiedy sprawy zaczną nabierać tempa.”

Wydaje się, iż w ostatnim czasie coś w tym temacie ruszyło. Głos zabrał bowiem prezes globalnego potentanta. 53-letni promotor stwierdził, iż do powrotu „Bonesa” jest zdecydowanie bliżej niż dalej. Potencjalny oponent? Niegdysiejszy mistrz – Stipe Miocic (20-4). Zobaczymy więc, jak cała sytuacja się rozwinie.

Zobacz także: „Jego ciosy będą ważyć więcej” – Curtis Blaydes typuje potencjalną walkę Miocic vs. Jones

Źródło: Instagram/Jon Jones