Zawodnik UFC wagi średniej Jared Cannonier jest gotowy na rewanż z Robertem Whittakerem. Amerykanin wyraził chęć stoczenia walki z Australijczykiem na gali UFC 284.

Jared Cannonier (16-6) swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC Fight Night 216, gdzie niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Seana Stricklanda (25-5). Jak się okazuje, Cannonier jest gotowy na szybki powrót do oktagonu. Robert Whittaker (24-6) miał zmierzyć się z Paulo Costą (14-2) na UFC 284 w lutym. Jednak finalnie do tego starcia nie dojdzie i „The Reaper” jest obecnie bez przeciwnika.

Zobacz więcej: Whittaker vs. Costa wypada z karty UFC 284. Były mistrz komentuje

Jak ujawnił w programie The MMA Hour z Arielem Helwanim, Cannonier jest skłonny przyjąć walkę. Obaj zawodnicy poprzednio zmierzyli się ze sobą na UFC 254 w październiku 2020 roku, gdzie Whittaker uzyskał zwycięstwo przez decyzję. Amerykanin wydaje się być gotowy na podróż do Australii, aby zrewanżować się Australijczykowi.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jeśli zaproponują rewanż to się zgodzę. Nigdy wcześniej nie byłem w Australii. Bardzo chciałbym tam pojechać i zawalczyć z Robertem ponownie. Gdyby zadzwonili to byłbym zainteresowany.

stwierdził Cannonier.

Materiał powstał we współpracy z partnerem