Niezwykle pewny siebie Ilia Topuria twierdzi, że to czas na zmianę mistrza dywizji piórkowej, gdyż ten jest już stary. “The Great” odpowiada w niecodzienny sposób.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wielkimi krokami zbliża się batalia o mistrzostwo UFC kategorii do 65 kg. Pretendent do tytułu jest pewny sukcesu i nie dopuszcza do siebie myśli o porażce. Kilka dni temu, w rozmowie z Arielem Helwanim przyznał, że szanuje obecnego czempiona ale nie ma wątpliwości, że zdoła go zdominować w każdej płaszczyźnie i przejąć panowanie. “El Matador” zarzuca Australijczykowi, że ten jest już stary, a po rewanżu z Islamem Makachevem duża część kibiców podziela tę opinię.

Aleksander Volkanovski (26-3) wydaje się być tym niespecjalnie przejęty. W odpowiedzi na przytyki odnośnie jego wieku, udostępnił w mediach społecznościowych krótki film, w którym sam odegrał główną rolę. Nie da się ukryć, że “The Great” ma poczucie humoru i spory dystans do siebie.

Czy niepokonany, głodny sukcesu i młodszy o 8 lat od mistrza Ilia Topuria (14-0) zdoła przerwać jego wieloletnie panowanie?

Zobacz również: UFC na Santiago Bernabeu? “Stadion jest gotowy”

 

Źródło: X / Sportsbet.com.au. Fot.: Instagram / Alexander Volkanovski