Konfrontacja dwóch topowych zawodników dywizji piórkowej zwieńczy wieczorne wydarzenie amerykańskiego giganta – UFC Vegas 29. Czy Chan Sung Jung odbije się po ostatniej przegranej, a może to „50k” sięgnie po kolejny triumf? O tym przekonamy się niebawem, a już teraz dostępne są typy innych fighterów

Edson Barboza: „To powinien być naprawdę dobry pojedynek. Myślę, że Zombie zwycięży, ale Ige też ma wszystkie narzędzia, by tego dokonać.”

Renato Moicano: „Ciężko powiedzieć, ale wydaje mi się, że Zombie wygra.”

Steven Peterson: „Myślę, że Dan Ige wyłączy mu światło. Ma dużo siły i jest bardzo eksplozywny, także da radę złapać rywala.”

Christos Giagos: „Zombie przez TKO. Ma sporo mocy i świetną stójkę.”

Frank Camacho: „To będzie z*jebista walka – wydaje mi się, że Zombie odniesnie sukces.”

Danny Sabatello: „Naprawdę lubię ich obu, bo zawsze dają emocjonujące widowisko. Wskażę na Zombiego, bo wydaje mi się, że da radę się odbić i zrobić, co trzeba.”

Tyson Nam: „Dan Ige. Powinien być w stanie przytłoczyć Koreańskiego Zombie i ostatecznie wygrać na punkty.”

Aleksa Camur: „Ige wie, jak to wszystko rozgrywać, natomiast Zombie jest bardziej wszechstronny. Typuję Koreańczyka, ale nie będę zdziwiony, jeśli Danowi uda się dopiąc swego. To pojedynek, w którym wszystko może się wydarzyć.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicty typujący Chan Sung Junga: Edson Barboza, Renato Moicano, Christos Giagos, Frank Camacho, Danny Sabatello, Aleksa Camur

Zawodnicy typujący Dana Ige: Steven Peterson, Tyson Nam

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2

Źródło: BJPENN.com