Wygląda na to, że Alexander Volkanovski, a także Conor McGregor byliby chętni na walkę! Jak zaproponował pierwszy z nich – takowa mogłaby się odbyć na jubileuszowej, 300. edycji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pomimo, iż Conor McGregor nie był widziany w akcji od ponad dwóch lat i nie zapowiada się, żeby miał rywalizować w niższych dywizjach, raz po raz podszczypuje innych fighterów. Na swój celownik wziął mistrza dywizji piórkowej, który nieustannie kręci się także wśród najlepszych zawodników bez podziału na kategorie – Alexandra Volkanovskiego.

„Nie ma szans, że ta mała kiełbaska Volkanovski jest najlepszym zawodnikiem bez podziału. Chore. Dla mnie to szybka robota. 100% dokładności. Da się go łatwo rozczytać, trafić, zranić. Podoba mi się, że ma pas, w jakimś momencie powinniśmy zawalczyć. Wszyscy GOAT-ci z wagi piórkowej by się zmierzyli i nie byłoby żadnej dyskusji.”

Zobacz także: Dricus Du Plessis o utracie pasa przez Adesanyę

Propozycja takiego zestawienia najwyraźniej bardzo spodobała się także samemu wywołanemu do tablicy. Volkanovski szybko na nią zareagował, proponując nawet konkretne wydarzenie, na którym mogłoby to tego dojść.

„Zróbmy to na UFC 300.”

Źródło: Twitter/Conor McGregor, Twitter/Alexander Volkanovski, fot. Zuffa LLC